Sutjeska brusi formu protiv Mladosti iz Gacka

18.02.2022 | 10:45 Sutjeska brusi formu protiv Mladosti iz Gacka

Fudbaleri Sutjeske ugostiće u nedjelju, 20. februara, na Gradskom stadionu u Foči drugoligaša Mladost iz Gacka u okviru priprema za nastavak sezone.

Susret klubova iz dvije susjedne opštine počeće u 14,00 časova.

Sutjeska je do sada odigrala tri kontrolne utakmice u okviru priprema za proljećnu polusezonu Prve lige Srpske.

Prije dva dana remizirala je u Istočnom Sarajevu, na pomoćnom stadionu Slavije, sa Famosom iz Vojkovića 1:1.

Famos je poveo početkom drugog poluvremena, a na 1:1 izjednačio je Nikola Mojović u 75. minutu iz penala.

Fočacima je to bio drugi drugi remi iz tri provjere.

Prethodno su odigrali neriješeno i sa Slobodom iz Novog Grada u Trebinju 0:0, a u prvoj provjeri u Ilidži su bili bolji od Rudara iz Breze 4:0.

Do početka proljećne polusezone, Sutjeska će nakon susreta sa Gačanima, generalnu provjeru imati 26. februara protiv Radnika iz Hadžića.

U prvom kolu proljećne polusezone Prve lige Srpske, Fočaci 6. marta gostuju Omarskoj.

Izvor: Radio Foča